مدیریت اطلاعات کسب و کار و تجزیه و تحلیل داده ها از الزامات کار صاحبان کسب و کارها و بیزینس ها می باشد. یکی از قوی ترین ابزارهای هوش تجاری که به منظور مدیریت و تحلیل داده ها توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است، Power BI می باشد. شما تا چه حد با Power BI آشنایی دارید؟ چنانچه مایل باشید به صورت حرفه ای به تحلیل داده های کسب و کار خود با استفاده از Power BI بپردازید، لازم است که آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشید. ما در شرکت مهندسی مکعب به صورت خصوصی به آموزش Power BI در اصفهان توسط اساتید حرفه ای و با تجربه پرداخته ایم. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار و سرفصل های آموزشی، تا پایان این مقاله با مکعب همراه شوید.

حتما بخوانید : مشاوره کسب و کار در اصفهان

توضیحات مختصری در مورد Power BI

به طور کلی می توان گفت Power BI مجموعه ای از سرویس های نرم افزاری ، برنامه ها و اتصالات است که با یکدیگر همکاری می کنند تا منابع داده های غیرمرتبط شما را به یک چشم انداز منسجم ، بصری و تعاملی تبدیل کنند. داده های شما ممکن است با فرمت اکسل یا مجموعه ای از انبارهای داده ترکیبی مبتنی بر فضای ابری و … باشد. Power BI برای شما این امکان را فراهم می دهد که به راحتی به منابع داده خود متصل شوید ، موارد مهم را تجسم کرده و کشف کنید و این مورد را با هر کسی یا هر چیزی که می خواهید به اشتراک بگذارید.

آموزش Power BI

طبق تعریفی که از Power BI ارائه دادیم، می توان لزوم استفاده از این ابزار قدرتمند شرکت مایکروسافت را به درستی درک کرد؛ چرا که Power BI می تواند در تحلیل داده ها و بهبود روند کسب و کار شما نقش بسزائی داشته باشد. پس زمان را هدر ندهید و هم اکنون اقدام کنید.

ما در شرکت مهندسی مکعب ، به صورت کاملا حرفه ای بخش های مختلف ابزار Power BI را به صورت خصوصی و پروژه محور طی 20 ساعت آموزش می دهیم. جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آموزش Power BI با شماره تلفن های   ۳۷۷۷۰۳۷۷ و    ۰۹۱۳۸۳۴۷۶۳۴  تماس حاصل فرمائید.

آشنایی با سرفصل ها و بخش های مختلف آموزش Power BI 

Power BI از چندین بخش تشکیل شده است که این بخش ها همه با هم کار می کنند. ما در شرکت مهندسی مکعب در دوره آموزش Power BI ، به طور کامل این بخش ها را به شما آموزش خواهیم داد.

بخش های مختلف Power BI عبارتند از :

  • یک برنامه دسک تاپ ویندوز به نام Power BI Desktop.
  • یک سرویس آنلاین SaaS (Software as a Service) به نام سرویس Power BI.
  • برنامه های تلفن همراه Power BI برای ویندوز ، iOS و دستگاه های Android.
  • Power BI Report Builder ، برای ایجاد گزارش های صفحه بندی شده جهت اشتراک گذاری در سرویس Power BI. جزئیات بیشتر در مورد این بخش را در کلاس آموزش Power BI به طور مفصل خواهیم گفت.
  • Power BI Report Server ، یک سرور گزارش داخلی است که از طریق آن می توانید گزارشات Power BI را پس از ایجاد ، در Power BI Desktop ، منتشر کنید.

این سه بخش به گونه ای طراحی شده اند که برای شما این امکان را فراهم می کند تا بینشی از کسب و کار ایجاد کنید ، آن را به اشتراک بگذارید و همچنین به طور موثری مورد استفاده قرار دهید.

آموزش Power BI در اصفهان

این بخش ها به طور کامل در قالب کلاس خصوصی آموزش Power BI در اصفهان به شما علاقه مندان به تحلیل داده ها و هوشمندسازی کسب و کار ، در شرکت مهندسی مکعب آموزش داده خواهد شد.

چرا Power BI را در شرکت مهندسی مکعب بیاموزیم؟ آموزش Power BI در اصفهان

اینکه شما چگونه Power BI را برای کسب و کار خود مورد استفاده قرار دید بستگی به نوع بیزینس و نوع نیاز کسب و کارتان به تحلیل داده ها بستگی دارد.

در کلاس آموزش Power BI در شرکت مهندسی مکعب ما به شما یاد خواهیم داد که با توجه به نوع بیزینس تان نحوه استفاده از Power BI چگونه است.

به این ترتیب بسته به نیازتان می توانید تصمیم بگیرید که براساس کدام ویژگی یا سرویس Power BI بهترین ابزار برای شما کدام است. به عنوان مثال ، می توانید از Power BI Desktop برای ایجاد گزارش برای تیم خود در مورد آمار تعامل مشتری استفاده کنید؛ همچنین می توانید موجودی و پیشرفت تولید را در داشبورد زمان واقعی در سرویس Power BI مشاهده کنید.

به علاوه شما می توانید بر اساس مجموعه داده های Power BI ، یک گزارش صفحه بندی شده از فاکتورهای موجود ایجاد کنید.

به طور کلی هر قسمت از Power BI در دسترس شماست و به همین دلیل است که این ابزار بسیار انعطاف پذیر و جذاب است.

دوستان و علاقه مندان به یادگیری Power BI ، شما می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های  ۳۷۷۷۰۳۷۷ و   ۰۹۱۳۸۳۴۷۶۳۴  جهت هماهنگی و شرکت در این کلاس با مشاوران ما در ارتباط باشید.