با وجود این که روش های مختلفی برای تبلیغات آنلاین مانند شبکه های اجتماعی مختلف وجود دارد، ولی هم چنان هم ایمیل مارکتینگ جایگاه منساب خود را حفظ کرده است. این روش از تبلیغات می توانید موجب شود که شما ارتباط قوی تری با مشتری خود برقرار کنید.

با استفاده از ایمیل مارکتینگ شما می توانید از مزایای زیر بهره شوید :

  • معرفی محصولات و خدمات جدید کمپانی به مشتریان خود
  • جذب مشتریان جدید
  • ایجاد ارتباط قوی با مشتریان

ممکن است شما تصور کنید پس ایمیل مارکتینگ تنها ارسال ایمیل به افراد مختلف است. ولی این تمام بازاریابی آنلاین شما نیست. محتوای ایمیل ما باید به گونه ای انتخاب و طراحی شده باشد که کاربر را ترغیب کند به سایت شمل سر بزند و خدمات و محصولات شما دیدن کند. همچنین شما نمی توانید هر زمانی دلخواه برای کاربرانایمیل ارسال کنید. بنابراین برای ایمیل مارکتینگ موفق فاکتورهای مختلفی وجود دارد که اگر همه آن ها به درستی رعایت شوند شما می توانید نتیجه موثری از آن دریافت نمائید. بر اساس بررسی هایی که انجام شده است بعد از بهینه سازی سایت، استفاده از ایمیل مارکتینگ می تواند تا حدود 30 درصد به فروش شما اضافه کند.

گروه مکعب در زمینه بازاریابی آنلاین و ایمیل مارکتینگ تخصص ویژه ای دارد. در واقع می تواند با تولید محتوای مناسب و طراحی جالب، مشتری شما را همواره در ارتباط با شما نگه دارد. برای آگاهی بیشتر از مفهوم ایمیل مارکتینگ می توانید از مقاله های مربوط به آن استفاده کنید.

مخاطب گرامی اگر تا کنون از ایمیل مارکتینگ برای معرفی کسب و کار خود استفاده نکرده اید، همین الان با ما تماس بگیرید!