شاید مفهوم موبایل مارکتینگ چندان برای شما قابل لمس نباشد و یا تفاوت آن با روش های مورد استفاده در رابطه با شبکه های اجتماعی چندان برای شما مشخص نیست. مفهوم موبایل مارکتینگ مفهوم خصوصی است که رد واقع می توان این شیوه تبلیغ را در بالاترین سطح تبلیغات در نظر گرفت.

در روش هایی مانند ایمیل مارکتینگ، استفاده از شبکه های اجتماعی ما اهمیت موضوع زمان را برای تبلیغ بیان کردیم. به عبارت دیگر شما نمی توانید در هر زمان دلخواهی تبلیغ خود را توسط این دو روش انجام دهید و باید در مورد بازده زمانی خود اطلاعات کافی داشته باشید. اما در مورد موبایل مارکتینگ موضوع کمی متفاوت است. این نوع تبلیغ به نوعی خصوصی نامیده می شود چرا که شما برای ارسال پیام خود به مشتری باید از آن ها شماره تماس داشته باشید. در واقع رد این روش میزان ارتباط شما با مشتری بسیار قوی است و دیگر نیازی نیست که نگران دریافت پیام خود باشید و با استفاده از یک ارتباط مستقیم توسط تلفن همراه می توانید آن ها را از جدید ترین خدمات و محصولات خود آگاه کنید.

برای این که تجارت شما در این نوع شیوه تبلیغ موفق باشد، نیاز به بررسی مواردی است که توسط تیم بازاریابی آنلاین مکعب به خوبی انجام می شود. برخی از این موارد عبارتند از :

– اتصال تلفن همراه به ماجراجویی مشتری
– جمع آوری داده های بازار
– ایجاد یک چارچوب استراتژی تلفن همراه
– بررسی رقابت
– تبدیل داده ها به بینش
– شناخت و درک مخاطبان خود بر روی تلفن همراه
– به اشتراک گذاری استراتژی بازاریابی تلفن همراه خود
– کار با شرکای خارجی و منابع

بنابراین اگر از این شیوه خصوصی سازی تبلیغ برای تجارت خود استفاده نکرده اید، همین الان با ما تماس بگیرید!