با توجه به گسترش روز افزون اینترنت می توان اظهار کرد که هر فردی سهمی از اینترنت دارد. اما چالشی که در این جا مطرح است این است که چگونه از این سهم به نفع خود استفاده کند؟ با استفاده از طراحی انواع وب سایت ها شما می توانید با افراد سراسر جهان در ارتباط باشید و خود و حرفه تان را به آن ها معرفی کنید. بنابراین شرکت مکعب قادر است که بنا بر نیاز شما انواع وب سایت ها را طراحی نماید.

  • سایت فروشگاهی : اگر شما در دنیای واقعی محصولاتی را به افراد ارائه می دهید، چرا این کار را در دنیای مجازی نیز انجام ندهید!؟ استفاده از وب سایت فروشگاهی برای نعرفی کسب و کار شما می تواند بسیار کارامد باشد. افراد مختلف می توانند از طریق روش های گوناگون وارد وب سایت شما شوند و با استفاده از طراحی که مکعب برای شما انجام داده است به بررسی و مقایسه محصولات شما بپردازند و بعد از انتخاب، با استفاده از روش های گوناگون پرداخت به شما را انجام دهند.
  • سایت پزشکی : حتما تا کنون برای همه ما پیش آمده است که برای پیدا کردن یک دکتر خوب، هزینه مالی و زمانی زیادی کرده ایم. در حالی که می توان با استفاده از وب سایت پزشکی، انواع دکتر به همراه تخصص و نمونه کار آن ها را به افراد معرفی کرد و با استفاده از این کار برتری خود را در میان رقبا ثابت کرد. بنابراین اگر دکتر هستید حتما همین الان اقدام کنید!
  • سایت شرکتی : شرکت ها با اهداف به خصوصی ایجاد می شوند. بنابراین طراحی وب سایت مربوط به آن ها نیز باید به گونه ای انجام شود که برند به درستی به مردم معرفی شود. در واقع این نوع سایت فراتر از چند متن و نوشته است و به نوعی نشان دهنده عملکرد تجاری شماست.
  • سایت خبری : سایت خبری یکی از پر بازدید ترین انواع سایت ها است. این موضوع نیز نشان دهنده اهمیت خبر و اطلاع رسانی است. علاوه بر این افراد زیادی ترجیح می دهند خبر را به صورت آنلاین دریافت نمایند. در نتیجه شما اگر تمایلی به داشتن این نوع سایت دارید می توانید با استفاده از تکینیک های خاص گروه مکعب، به یکی از بهترین سایت های خبری تبدیل شوید.
  • سایت شخصی : بسیاری از افراد تمایل دارند خود را به افراد مختلف از طریق اینترنت معرفی نمایند و با استفاده از آن رزومه ای از عملکرد خود را در اختیار آن ها قرار دهند. این وب سایت، می تواند بسیار مفید و کارآمد باشد چرا که شما تجربه ای از زندگی شخصی، علمی، کاری و … را با دیگران به اشتراک می گذارید.
  • سایت گردشگری : با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران، می دانیم که هر ساله میزبان تعداد زیادی گردشگر از کشورهای مختلف هستیم. شما می توانید به صورت مجازی راهنمای آنها باشید. تنها نیاز است است که با استفاده از یک ساختار وب سایت گردشگری بهترین انتخاب ها را با توجه به نیازشان به آن ها معرفی کنید.

شرکت مکعب می تواند انواع سایت های بیان شده را با استفاده از وردپرس، CMS اختصاصی و DNN متناسب با نیاز و خواسته های شما پیاده سازی کند. در صورتی که سوالی دارید و یا می خواهید در این زمینه با ما همکاری داشته باشید می توانید با ما در ارتباط باشید.