درباره ما

امروزه مبحث دیجیتال مارکتینگ برای توسعه انواع کسب و کارها از اهمیت بالایی برخوردار است. دیجیتال مارکتینگ در واقع برای تجارت شما به این معناست که علاوه بر معرفی و فروش در دنیای واقعی، می توانید تجارت خود را در دنیای مجازی به افراد سراسر دنیا معرفی کنید و در نتیجه با استفاده از این کار میزان فروش و بهره برداری خود را افزیش داد. اعضای تیم شرکت مکعب دارای سابقه ای بیش از 5 سال هستند که بعد از انجام فعالیت های مختلف در زمینه دیجیتال مارکتینگ، اقدام به تاسیس شرکت “مکعب” نمودند.

معرفی کلی خدمات ارائه شده توسط شرکت مکعب: 

 • مشاوره و برنامه ریزی : شرکت مکعب با آنالیز و بررسی خواسته های شما، توصیه های کاربردی و پروپزالی در اختیار شما قرار داده می دهد که با استفاده از آن ها می توانید کسب و کار خود را در حوزه دیجیتال مارکتینگ با برنامه ای منسجم توسعه دهید.
 • طراحی و توسعه سایت از 0 تا 100 : با استفاده از ایده هایی که شما برای تجارت خود دارید، مکعب می تواند سایت را مورد نیاز شما که معرفی خدمات ارائه دهنده شماست، در اختیار شما قرار دهد.
 • تولید محتوا : استفاده از داده و محتواهای ساختار یافته می تواند بزرگترین دلیل برای عملکرد مناسب سایت شما باشد. در این زمینه شرکت مکعب با استفاده از تیم تولید محتوا قوی خود می تواند برای سایت شما و رتبه آن در گوگل بسیار مفید باشد.
 • ارائه ابزار بهبود عملکرد سایت : دیجیتال مارکتینگ تنها به طراحی سایت خاتمه پیدا نمی کند، بلکه هر روز باید به فکر بهبود عملکرد آن باشید. برای این کار می توانید از ابزاری که شرکت مکعب در اختیار شما مطابق با نیازتان قرار می دهد استفاده کنید.
 • بازاریابی از طریق انواع شبکه های اجتماعی : با توجه به جایگاه شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره افراد، می توانید از این ابزار قدرتمند برای معرفی خدمات خود بپردازید.
 • ارائه انواع ابزار آنالیز سایت : با ارائه ابزار بررسی عملکرد سایت مانند گوگل آنالیز، خود می توانید عملکرد سایت را در طول زمان مورد بررسی قرار دهید.
 • ارائه مقالات آموزشی رایگان : در نهایت برای ما اهمیت زیادی دارد که خودتان نیز بتوانید ایده های جدید خود را در مورد سایتتان پیاده سازی کنید. با استفاده از مقاله های رایگانی که اعضای تیم مکعب در اختیار شما قرار می دهند این کار به راحتی قابل انجام است.

خدمات مکعب برای چه کسانی مفید است؟

ارائه خدمات بالا تنها مواردی نیستند که مکعب را از سایر شرکت ها جدا می سازد. همان طور که می دانید ارتباط با مشتری و در نظر گرفتن نیازهای روزانه آن یکی از مهم ترین تکنیک ها برای موفق بودن در دنیای تجارت است. شرکت مکعب با برخورداری از تجربه بالا در این زمینه، مشتری خود را بعد از ارائه مشاوره و طراحی تنها نمی گذارد و در تلاش است که از فرصت هایی که هر روزه در دیجیتال مارکتینگ ایجاد می شوند به نفع مشتریان خود استفاده کند. بنابراین خدمات این شرکت برای افرادی که شامل یکی از دسته های زیر هستند، مناسب است:

 • سرگرم فعالیت های دنیای واقعی هستند و وقتی برای دنیای مجازی ندارند!
 • از کار کردن با افرادی که قول انجام کاری را می دهند ولی پایبند نیستند خسته اند!
 • با دنیای مجازی آشنایی ندارند و همچنین علاقه ای برای یادگیری آن ندارند!
 • از محدودیت های فعلی در مورد تجارت خود خسته اند و برای یک تغییر و تحول اساسی در زمینه تجارت آمادگی لازم را دارند.