سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت ۱۳۹۶-۱۲-۸ ۱۷:۰۶:۱۶ +۰۰:۰۰

بعد از این که از ظاهر طراحی سایت خود مطئن شدید و همچنین استراتژی تولید محتوا را نیز تعیین کردید، بیاد به این سوال پاسخ دهید که چگونه می توانید در دسترس بودن سایت خود را توسط موتورهای جستجو تضمین کنید. در پاسخ به این سوال است که مبحثی به نام سئو و بهینه سازی سایت مطرح می شود.

سئو چیست؟

سئو در حالت کلی به چتری شبیه می شود که شامل متدهایی است که با استفاده از آن ها می توانید مطالب سایت خود را بهتر از بقیه در دسترس افراد قرار دهید. این متدها بسیار تکنیکی هستند که در پشت صحنه وب سایت شما باید انجام شوند.

چرا باید سئو انجام دهیم؟

مسلما شما در حرفه خود تنها فردی نیستید و افرادی نیز زودتر از شما اثدام به ایجاد سایت کرده اند. اما چگونه می توانید از آن ها پیشی بگیرید و یا حداقل در گوگل جایگاهی هم سطح با آن ها داشته باشید؟ این هدف تنها با استفاده از سئو درست به دست می آید. در واقع شما باید با استفاده از متدهای خاص، سایت خود را به گونه ای به موتورهای جستجو معرفی نمائید، که اگر موضوعی در آن ها سرچ شد، سایت شما به مخطبان پیشنهاد داده شود.

سئو در حالت کلی به دو دسته سئو سایت و سئو محتوا تقسیم می شود. همان طور که بیان شد انجام این کار نیاز به تخصص خاص دارد که نتیجه آن افزایش ترافیک سایت شما خواهد بود. بعد از این که ترافیک سایت شما افزایش یافت، شما در صورتی که از برنامه ریزی درستی برای تولید محتوای خود استفاده کرده باشید می توانید کاربر را در ارتباط با خود نگه دارید. البته روش های دیگری مانند تبلیغات کلیکی برای افزایش ترافیک سایت وجود دارد اما نمی توان تضمین کرد که کاربر در سایت شما به عنوان مشتری وفادار باقی می ماند یا نه. بنابراین اگر تصمیم دارید کاری را با شیوه درست که برای همه زمان ها نتیجه بخش است انجام دهید، استفاده از تکنیک های سئو را در سایت و تولید محتوای خود فراموش نکنید.

شرکت مکعب، با تکنیک های روز سئو همگام است و هموراه به نوعی از آن ها برای وب سایت مشتریان خود استفاده می نماید که مطالب آن ها در صفحه اول پیشنهادی گوگل باشند. بنابراین اگر بازده سایت خود راضی نیستید می توانید از تخصص گروه مکعب کمک بگیرید!