بعد از این که طراحی سایت شما به اتمام رسید و از ظاهر آن اطمینان حاصل کردید، همچنین استراتژی تولید محتوا را نیز تعیین کردید، باید به این سوال پاسخ دهید که آیا سایت من در دسترس موتورهای جستجو قرار می گیرد؟ چگونه می توانم از این بابت مطمئن شوم؟ پاسخ این سوالات مربوط می شود به  مبحثی به نام سئو و بهینه سازی سایت . پس با ما در تیم مهندسی مکعب همراه شوید تا مطالب مفیدی را در این زمینه برای شما مطرح کنیم.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

سئو در حالت کلی به چتری شبیه است که در بر گیرنده ی متدهایی است که با استفاده از آن ها می توانید مطالب سایت خود را بهتر از بقیه ی سایت ها در دسترس افراد قرار دهید. این متدها بسیار تکنیکی هستند که در پشت صحنه وب سایت شما باید انجام شوند.

چرا باید سئو انجام دهیم؟

مسلما شما تنها فردی نیستید که در حرفه ی خود فعالیت می کنید، افراد دیگری نیز هستند که قبل از شما اقدام به فعالیت در حوزه کسب و کار شما نموده اند و در حال حاضر دارای وب سایت می باشند. شما باید به این فکر باشید که  چگونه می توانید از آن ها پیشی بگیرید و یا حداقل در گوگل جایگاهی هم سطح با آن ها داشته باشید؟ این هدف تنها با استفاده از سئو و بهینه سازی سایت به دست می آید. در واقع شما باید با استفاده از متدهای خاص، سایت خود را به گونه ای به موتورهای جستجو معرفی نمائید، که اگر موضوعی در آن ها سرچ شد، سایت شما جز اولین پیشنهادات به مخطبان باشد.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت در حالت کلی به دو دسته سئو سایت و سئو محتوا تقسیم می شود. همان طور که بیان شد انجام این کار نیاز به تخصص خاص دارد که نتیجه آن افزایش ترافیک سایت شما خواهد بود. بعد از این که ترافیک سایت شما افزایش یافت، شما در صورتی که از برنامه ریزی درستی برای تولید محتوای خود استفاده کرده باشید می توانید کاربر را در ارتباط با خود نگه دارید. البته روش های دیگری مانند تبلیغات کلیکی برای افزایش ترافیک سایت وجود دارد اما نمی توان تضمین کرد که کاربر در سایت شما به عنوان مشتری وفادار باقی می ماند یا نه. بنابراین اگر تصمیم دارید کاری را با شیوه درست که برای همه زمان ها نتیجه بخش است انجام دهید، استفاده از تکنیک های سئو را در سایت و تولید محتوای خود فراموش نکنید.

شرکت مهندسی مکعب، با تکنیک های روز سئو و بهینه سازی سایت همگام است و هموراه به نوعی از این تکنیک ها برای وب سایت مشتریان خود استفاده می نماید که مطالب آن ها در صفحه اول پیشنهادی گوگل ظاهر می شود. بنابراین اگراز بازده سایت خود راضی نیستید می توانید از تخصص گروه مکعب کمک بگیرید!