آیا تا کنون با کمپانی روبه‌رو شده اید که در گذشته موفق بوده اما این روزها شرایط چندان خوبی ندارد؟ آیا شما هم از تاثیر و مزایای دیجیتال مارکتینگ بر رشد کسب و کارها مطلع هستید؟ آیا میدانید که طراحی سایت به عنوان یکی از مهمترین گام‌ها در راه اندازی کمپین تبلیغاتی می باشد؟

در دنیای کسب‌وکار هر روز کار و حرفه جدیدی ایجاد شده و در عین حال نیز بسیاری از کسب‌وکارها از بین می‌روند. حتی در برخی از موارد دیده می‌شود که در گذشته کمپانی که اکنون اعتبار خود را از دست داده است، بسیار موفق بوده و همواره بر رقبای خود برتری داشته است. اما واقعا چرا برخی از کسب‌وکارهای قدیمی این روزها چندان مورد توجه افراد نیستند؟ بر اساس بررسی‌هایی که انجام شده است، برای داشتن یک کسب‌وکار موفق باید بتوان هم در دنیای حقیقی و هم در دنیای مجازی به خوبی عمل کرد. این چیزی است که بسیاری از کسب‌وکارهای قدیمی و یا اصطلاحا سنتی از آن غافل می‌مانند و در نتیجه به مرور زمان اعتبار خود را از دست می‌دهند. برای موفق بودن در دنیای مجازی موثرتین کار، طراحی سایت و استفاده از امکانات بی نظیر آن است.

تاثیر سایت بر رشد کسب و کار 

در مبحث بازاریابی، چه آنلاین و چه آفلاین، صاحبان کسب و کار باید بتوانند با یک شیوه درست، در زمان مناسب با مخاطب هدف خود ارتباط برقرار کنند. در این صورت نه تنها در مبحث برندینگ موفق بوده بلکه می‌توانند به بهترین شکل ممکن محصولات و خدماتشان را ارائه دهند. برای داشتن یک برندینگ موفق و استفاده از ابزار دیجیتال مارکتینگ جهت توسعه کسب و کار، باید یک سایت با کاربری مناسب داشته باشید. این چیزی است که یک شرکت با تجربه در زمینه طراحی سایت می‌تواند در اختیار شما قرار دهد.

طراحی سایت توسط شرکت مهندسی مکعب

در گذشته داشتن یک سایت برای یک کسب‌وکار به اندازه این روز‌ها اهمیت نداشت چرا که کمپانی‌ها برای معرفی خود از سایر روش‌های تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، ایمیل مارکتینگ و … استفاده می‌کردند. بنابراین با این شرایط این افراد با محدودیت‌های زیادی رو‌به‌رو بودند و در نهایت می‌توانستند جامعه هدف کوچی برای خود داشته باشند.

اما با گسترش فضای اینترنت شرایط بازاریابی  تغییرات زیادی پیدا کرد. در این دوره اگر یک کمپانی به خوبی شناخته نشود مقصر خودش است. چرا که برای معرفی خود و خدماتش هزاران راه پیش روی خود داشته و استفاده نکرده است. ساده‌ترین راهی که برای همه قابل استفاده است داشتن سایتی است که بتواند نیاز کاربر شما را برطرف کند. این مسئله دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد؛ چرا که این روزها افراد برای پیدا کردن خدمت و یا محصول مورد نظر خود اولین جایی که سر می‌زنند فضای اینترنت است. پس چه بهتر که یکی از خدمات شما به آنها معرفی گردد. با داشتن یک وب سایت شما می‌توانید تجربه کاربری خوبی در اختیار مخاطب خود قرار داده و برای مدت زمان زیادی یک ارتباط پایدار با آن‌ها بر قرار کنید که این مسئله هم به نفع شما از نظر توسعه کس‌ وکار است و هم این که مشتری خیلی سریع به پاسخ خود می‌رسد.

طراحی سایت توسط شرکت مهندسی مکعب

طراحی سایت توسط شرکت مهندسی مکعب

داشتن تنها یک وب سایت، نمی‌تواند موجب موفقیت 100 درصد شما شود. برای طراحی سایت عوامل مختلفی باید در نظر گرفته شوند تا شما بتوانید از سرمایه‌گذاری خود در این زمینه نتیجه مطلوب را دریافت نمایید. تیم طراحی سایت در شرکت مکعب برای پروژه‌های طراحی سایت، تمامی این عوامل را به خوبی مرود بررسی قرار داده و بر اساس اطلاعاتی که از شما، میزان رقابت در حرفه شما، شناسایی مخاطب هدف و … جمع آوری می کند، نیاز مخاطب را شناسایی کرده و بر اساس بهترین روش برای پاسخ گویی به نیاز آن ها، طراحی سایت شما را آغاز می کند.

بنابراین با توجه به مراحلی که این شرکت برای طراحی سایت شما طی می‌کند، می‌توانید به راحتی متوجه شوید که طراحی سایت در کمتر از یک ساعت حبابی بیشتر نیست. چرا که در این صورت شما تنها با یک سایتی رو به‌رو هستید که بهینه سازی نشده و متناسب با قواعد سئو عمل نمی‌کند. در نتیجه شاید شما خیلی سریع به سایت خود رسیده باشید و در برخی از موارد با کمترین هزینه؛ ولی باید در نظر داشته باشید که برای معرفی این سایت به گوگل و همچنین افزایش رتبه آن باید هزینه خیلی بیشتری بپردازید.

چرا که الگوریتم‌های گوگل روزبه‌روز پیشرفت کرده و به میزان رقابت سایت شما با سایر سایت‌ها اضافه می‌کنند. بنابراین، در صورتی که شما سایت و محتوایی که برای آن تولید می‌کنید را بر اساس قوانین سئو بهینه نکرده باشید، نمی‌توانید از گوگل نیز انتظار داشته باشید که محتوای شما را در صفحه اول نتایج قرار دهد.

البته لازم به ذکر است که درک نیاز مخاطب و ارائه پاسخ درست به آن، یکی دیگر از مواردی است که برای گوگل از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین طراحی سایت خود را به شیوه‌ای انجام دهید که در کنار زیبایی ظاهری که دارد، کاربری ساده‌ای نیز داشته باشد.

طراحی سایت توسط شرکت مهندسی مکعب

چرا طراحی سایت توسط شرکت مهندسی مکعب 

همان‌طور که بیان شد، تیم طراحی سایت مکعب بر اساس اطلاعاتی که در مراحل اولیه بدست می‌آورند می‌توانند به خوبی طراحی سایت را متناسب با سلیقه شما انجام دهند. در عین حالی که به فکر تجربه کاربری مناسب برای مخاطبان شما نیز هستند. در نتیجه کاربر از ارتباط با سایت شما دارای رضایت کافی خواهد بود و شما می‌توانید اصطلاحا او را به عنوان یک کاربر وفادار همواره در میان مشتریان خود داشته باشید. طراحی سایت توسط ما به گونه‌ای انجام می‌شود که متناقض با قواعد سئو نباشد بنابراین شما برای تامین و تولید محتوا برای سایت و معرفی آن به موتورهای جستوجوگر مانند گوگل مشکلی نخواهید داشت و هموراه می‌توانید از مزایای یک سایت پایدار برای معرفی برند و توسعه کسب و کار خود استفاده نمایید.

همراهان عزیز در صورتی که در مورد طراحی سایت توسط شرکت مهندسی مکعب سوالی دارید می‌توانید از طریق شماره 09138347634 با ما در ارتباط باشید.