زمانی که طراحی وب سایت شما تکمیل شد، جالب ترین قسمت آن تعیین استراتژی تولید محتوا است. ظاهر سایت تنها قسمتی از موفقیت سایت شما را تضمین می کند. بنابراین اگر به دنبال موفقیت 100 درصد عملکرد سایت خود هستید باید به دنبال یک برنامه ریزی درست باشید. برای تعیین استراتژی محتوای باید قبل از هر چیز به سوال های زیر پاسخ داده شود؟

  • در مورد چه چیزی بنویسم؟
  • چه نوعی از محتوا را باید تولید کنم؟
  • چگونه از محتوا برای بهبود سایت خود استفاده کنم؟

در نگاه اول شاید تولید محتوا کار و هم چنین پاسخ به سوال های بالا کار ساده ای به نظر آید ولی در واقع قسمت اعظمی از موفقیت سایت شما به همین پاسخ ها و در نهایت تعیین استراتژی تولید محتوایتان بستگی دارد. شما با استفاده از محتوایی که در سایت قرار می دهید باید بتوانید اعتماد کاربر خود را جلب نمائید و هم چنین آن ها را در ارتباط با خود نگه دارید. امروزه فضای اینترنت با مقاله های تکراری اشباع شده است که سایت ها از یکدیگر کپی و در صفحه خود قرار می دهند. بنابراین رد این شرایط اگر شما محتوای یونیک و منحصر به فرد به کاربر خود ارائه دهید، در واقع نشان داده ای که برای زمانی که کاربر در سایت شما می گذارند احترام قائل هستید. البته اهمیت این موضوع تنها از دید کاربر نیست، بلکه تولید محتوای مناسب به شما کمک می کند تا در میان موتورهای جستجو نیز شرایط بهتری داشته باشید و بتوانید از این طریق رتبه سایت خود را بهبود ببخشید. بنابراین تولید محتوا هم از نظر فنی و هم کاربردی دارای اهمیت است که حتما باید به آن ها توجه شود.

گروه تولید محتوای شرکت مکعب، همواره در تلاش است که محتوای به روز و مفید را در اختیار مخاطبان سایت مشتری خود قرار دهد و با استفاده از این کار اثر مثبتی در تجارت مشتری خود داشته باشد. این تولید محتوا تنها به نوشته ختم نمی شود و با استفاده از بهترین متدها که شامل عکس، فیلم و … می شود به مخاطبان سایت ما ارائه می گردد. بنابراین استراتژی تولید محتوای شما توسط تیم مکعب با یک مقایسه و برنامه ریزی دقیق به گونه ای انجام می شود که در میان رقبای خود منحصر به فرد باشید. پس مخاطبان عزیز اگر تا کنون از بسته های تولید محتوای مکعب استفاده نکرده اید هم اکنون اقدام نمائید.