تا به حال شما به این موضوع فکر کرده اید، هزارن صفحه ای که در فضای وب می بینید چگونه به وجود آمده اند؟ یا در واقع چه المان هایی دست به دست هم داده اند تا شما بتوایند یک متن ساده را در فضای وب مشاهده و مطالعه کنید؟ اگر تمایل دارید، با طراحی صفحات وب بیشتر آشنا شوید و از یادگیری خود را از پایه شروع کنید،به سایت درستی آمده اید. گروه آموزشی “مکعب” در این سری آموزشی شما را با CSS که خلاصه شده عبارت Cascading Style Sheets است،آشنا می کند. شما برای طراحی سایت خود می توانید به تنهایی از HTML استفاده کنید. اما برای تغییرات ظاهری محتوای خود نمی توانید از گزینه های مختلفی استفاده کنید. بنابراین با استفاده از CSS  به راحتی می توانید اختصاصی ترین صفحات وب را طراحی کنید. همراهان عزیز روند آموزشی به این صورت است که شما می توانید تنها با انتخاب جلسه هایی که در همین صفحه قرار داده می شود، دوره آموزشی خود را به صورت آنلاین و رایگان آغاز کنید.

CSS چیست؟ : درسنامه اول :

در این درسنامه ما به معرفی مفدماتی CSS و HTML و همچنین اصطلاحاتی می پردازیم که در طول دوره از آن ها به وفور استفاده می کنیم. بنابراین شما می توانید با شروع از این مرحله، گام به گام به یک برنامه نویس CSS و HTML تبدیل شوید.

برنامه نویسی HTML و CSS : درسنامه دوم :

در این درسنامه اطلاعات مختصری از کدنویسی HTML و CSS در اختیار شما قرار داده می شود. هم چنین برنامه به شما معرفی می شود تا با استفاده از آن بتوانید به راحتی کد نویسی را به زبان های مختلف انجام دهید.

برنامه نویسی HTML : درسنامه سوم :

در این درسنامه به معرفی رایج ترین تگ هایی که در برنامه نویسی HTML استفاده می شوند می پردازیم. به این ترتیب می توانید به راحتی کدهایی که در طول دوره در اختیارتان قرار داده می شود را متوجه شوید و هم چنین به یک برنامه نویس مبتدی HTML  تبدیل شوید.