اگر شما از صاحبان کسب و کار هستید، پس قطعا برای بیزینس خود یک نام تجاری ایجاد کرده اید و به این وسیله به تبلیغات موثر برای آگاهی از برند خود پرداخته اید. بسیاری از صاحبان کسب و کار ترجیح می دهند برای تبلیغ کسب و کار خود از یک وب سایت استفاده کنند. برای این منظور از شرکت های دیجیتال مارکتینگ که در زمینه ی طراحی و توسعه وب سایت فعالیت می کنند، کمک می گیرند. توسعه وب سایت با طراحی وب سایت چه تفاوتی دارد؟ آیا فرق این دو را می دانید؟ در این مقاله با مکعب همراه شوید تا در این خصوص اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و شما را از ضرورت توسعه وب سایت آگاه سازیم.

برای اینکه شما دوستان عزیز به درستی متوجه تفاوت طراحی سایت و توسعه وب سایت بشوید، توضیحاتی را در مورد هر کدام برای شما ارائه داده ایم. لطفا این مطالب را به دقت مطالعه کنید.

توسعه وب سایت

لزوم داشتن یک وب سایت قوی برای کسب و کارمان

با بازار داغ اینترنت و فروشگاه های آنلاین بزرگی که در سراسر جهان ایجاد شده است ، این مسئله به نظر ضروری می رسد که همه مشاغل تقریباً بخشی از کسب و کار خود را به صورت اینترنتی راه اندازی کنند و به صورت آنلاین نیز حضور داشته باشند. کاربران روزانه از موتورهای جستجوگر و دایرکتوری های آنلاین استفاده می کنند تا محصول یا خدمات مورد نیاز خود را پیدا کنند ، بنابراین وقت آن رسیده است که  ارائه دهندگان خدمات یا شرکت ها برای خود یک  وب سایت حرفه ای داشته باشند و محصولات و خدمات خود را در آنجا ارائه دهند و به فروش برسانند.

واقعیت این است که صنعت طراحی و توسعه وب سایت با ورود جهان به عصر اینترنت، به سرعت رشد کرده است و به همین دلیل ما در شرکت مهندسی مکعب مفتخریم که خدمات طراحی و توسعه وب سایت حرفه ای را در استان اصفهان ارائه می دهیم.

چرا طراحی و توسعه وب سایت خود را به شرکت های حرفه ای و معتبر بسپاریم؟

بسیاری از شرکت ها به کیفیت وب سایت تجاری خود فکر نمی کنند ، آنها بر این باورند که طراحی وب سایت را می توان به سادگی به هر طراح تازه کاری سپرد و در عوض هزینه ی ناچیزی برای آن پرداخت. اما واقعیت این است که این کار باعث می شود شما عناصر اصلی در طراحی وب سایت را از دست بدهید.

این یک حقیقت است که وب سایت کسب و کار شما تنها راهی است که شما می توانید از طریق آن تجارت و شرکت خود را به میلیون ها مشتری بالقوه که در اینترنت مشغول فعالیت هستند، نشان دهید. موارد دیگری نظیر صفحات رسانه های اجتماعی نیز وجود دارد که می توانید از طریق آن ها نیز آگاهی از برند را انجام دهید، اما هیچ چیز به وسعت یک وب سایت حرفه ای از لحاظ تولید محتوا ، طراحی و … برای انجام تبلیغات موثر و آزاد مناسب نمی باشد.

 این وب سایت است که نماینده ی کسب و کار شما به عنوان یک بیزینس فعال در جامعه ای گسترده در فضای اینترنت است. وب سایت شما مسئولیت جذب مشتری های بالقوه را بر عهده دارد.

توسعه وب سایت

تفاوت طراحی و توسعه وب سایت چیست؟

اما سوالی که وجود دارد این است که تفاوت طراحی وب سایت و توسعه وب سایت چیست؟ برای دریافت پاسخ خود ادامه ی مقاله را به دقت مطالعه کنید.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت طراحی واقعی صفحاتی است که می خواهید داشته باشید. این روند شامل ترسیم و دیزاین صفحات است. به عنوان مثال ، در بالای صفحه یک بنر خواهید داشت ، و در زیر یک منوی پیمایش افقی و یک منطقه محتوای اصلی به طور مستقیم در زیر قرار خواهید گرفت. فرایند طراحی همچنین رنگ ها و تصاویر را در قالب صفحه اصلی وب تنظیم می کند. زمانی طراحی وب سایت حرفه ای به نظر می رسد که این طراحی و دیزاین کاملا شکیل و متناسب با کسب و کار شما باشد.

توسعه وب سایت

توسعه وب سایت قسمت بعدی این فرآیند است و می تواند شامل اضافه کردن مطالب به وب سایت شما و اجرای سایر عملکردهای مورد نیاز شما باشد. بسیاری از شرکت ها می خواهند وب سایت های آن ها دارای خصوصیات تجارت الکترونیکی ، توابع جستجو و حتی امکاناتی مانند فرصت برای رزرو قرار ملاقات باشد. اینها همه در مرحله توسعه وب سایت قرار دارد و ما در تیم مهندسی مکعب ، مفتخریم كه می گوییم خدمات توسعه حرفه ای وب سایت را برای شما به صورت کاملا حرفه ای انجام دهیم.

توسعه ی وب سایت در حقیقت هر چند وقت یک بار به منظور انجام عملیات به روز رسانی و ارتقا وب سایت شما از لحاظ محتواهایی که تولید می شود و امکانات موجود در سایت به طوری که بیشتر نیازهای مشتریان برآورده شود، نیاز است.

از توجه و همراهی همیشگی تان صمیمانه سپاسگزاریم.